.

.

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задните Одговара За DUCATI 992 GT 1000 Туринг 2009 Мото Додатоци ОЕМ НОВИ

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задните Одговара За DUCATI 992 GT 1000 Туринг 2009 Мото Додатоци ОЕМ НОВИ

Степени:

DEN 838.00 -27 %
DEN 1148.16
Износ
Това е достапна

Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Видете зошто искусни велосипедисти изберете Керамички Композитни влошки :
Супериорен сопирање изведба во влажни или суви услови. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките, Црвена Јаглерод Керамички сопирачки влошки и sintered накладките.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Трговија на големо е добредојден. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина.Одлична влошки на affortable цена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на јаглерод.
- Брза термичка обновување помеѓу високо-енергетски престане со минимални високи-температура кочница исчезнат. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа.

Повеќе информации

Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Ширина:
4.12cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
ZP208
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Должина:
7.813cm

Најдобрите понуди во категоријата