.

.

Мото Додатоци Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 400 Чудовиште 2000-2002 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO

Мото Додатоци Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 400 Чудовиште 2000-2002 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO

Степени:

DEN 836.00 -27 %
DEN 1144.80
Износ
Това е достапна

Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Совршен за секојдневно возење или улица/автопат спорт употреба.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Превозот на трошоците направени се за вас. Ние брод на пакет рок од 24 часа од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail,Ние брод на Alipay адреса САМО. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот.
- Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот. EMS : 5-14 дена. ве молиме контактирајте со нас. Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Голема Количина, Подобра Цена. Специјално формулиран керамички композитни обезбедува екстремни запирање на моќ кога "ладна" – десно надвор од патеката, или "жешка" – по милји на сите-од планински автопат. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет. Без загревање потребно како со sintered влошки.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Најпопуларните избор. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.1 приоритет. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.

Повеќе информации

Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Висина:
0.87cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
8cm
Име На Модел:
ZP244
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
накладките
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Должина:
7.5cm

Најдобрите понуди во категоријата