.

.

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задни За APRILIA 650 Пегаз Strada 2005-2006 750 SMV Dorsoduro 2008-2010 ОЕМ Мото Додатоци

Керамички Композитни Сопирачки Влошки Задни За APRILIA 650 Пегаз Strada 2005-2006 750 SMV Dorsoduro 2008-2010 ОЕМ Мото Додатоци

Степени:

DEN 840.00 -27 %
DEN 1150.08
Износ
Това е достапна

Голема Количина, Подобра Цена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Специјално формулиран керамички композитни обезбедува екстремни запирање на моќ кога "ладна" – десно надвор од патеката, или "жешка" – по милји на сите-од планински автопат. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас.
- Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор.
- Брза термичка обновување помеѓу високо-енергетски престане со минимални високи-температура кочница исчезнат.
- Одлична Трајност И Перформанси
- Исклучително Стабилен Коефициент На Триење
- Светска Класа на Производ, OE Да Илјадници Велосипеди
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Најпопуларните избор. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Треба да контактирате со нас за оваа услуга. Превозот на трошоците направени се за вас. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.Одлична влошки на affortable цена. Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на јаглерод.
Керамички Композитни сопирачки влошки испорача исклучителни сопирање на перформансите и оперативни контрола над широк спектар на условите на возење – од секојдневно патување, за да спортски туринг, да се агресивни автопат или улица-раса коњи.1 приоритет. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во. Совршен за секојдневно возење или улица/автопат спорт употреба. Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин. Ние се наоѓа во Гуангжу, која во близина на Хонг Конг со најзгодно транспорт пристап на воздух се изразуваат и океанот превозот во светот.

Повеќе информации

Објектот Висина:
0.9cm
Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Ширина:
4.12cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
ZP208
Бренд Име:
DTRAD
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Должина:
7.813cm

Најдобрите понуди во категоријата