.

.

Мотоцикл Јаглерод Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 992 GT 1000 2007-2010 Пред & Задните ОЕМ Нови DTRAD

Мотоцикл Јаглерод Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 992 GT 1000 2007-2010 Пред & Задните ОЕМ Нови DTRAD

Степени:

DEN 840.00 -27 %
DEN 1150.08
Износ
Това е достапна

Голема Количина, Подобра Цена. Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на јаглерод. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден. Превозот на трошоците направени се за вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките, Црвена Јаглерод Керамички сопирачки влошки и sintered накладките. Видете зошто искусни велосипедисти изберете Керамички Композитни влошки :
Супериорен сопирање изведба во влажни или суви услови. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена.Одлична влошки на affortable цена. Ние нуди голем број на електронски бизнис од целиот свет.
- Одлична Трајност И Перформанси
- Исклучително Стабилен Коефициент На Триење
- Светска Класа на Производ, OE Да Илјадници Велосипеди
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот.
- Зголемување на роторот живот. Сплотени нодуларен метал со вжарено структура драстично се намалува роторот се носат. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови."
- Одлично студено утро сопирање перформанси. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Совршен за секојдневно возење или улица/автопат спорт употреба.

Повеќе информации

Објектот Ширина:
4.13cm
Објектот Висина:
0.76cm
Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
ZP209
Објектот Должина:
10.89cm
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Дијаметар:
11cm

Најдобрите понуди во категоријата