.

.

Мото Додатоци Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 400 Чудовиште 2003-2004 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO

Мото Додатоци Керамички Сопирачки Влошки За DUCATI 400 Чудовиште 2003-2004 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO

Степени:

DEN 836.00 -27 %
DEN 1144.80
Износ
Това е достапна

Превозот на трошоците направени се за вас. EMS : 5-14 дена. Откако ќе ја напушти позитивни повратни информации, нашиот систем ќе ви даде позитивни повратни информации во ист ден.
Керамички Композитни сопирачки влошки испорача исклучителни сопирање на перформансите и оперативни контрола над широк спектар на условите на возење – од секојдневно патување, за да спортски туринг, да се агресивни автопат или улица-раса коњи. Сплотени нодуларен метал со вжарено структура драстично се намалува роторот се носат. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.
- Брза термичка обновување помеѓу високо-енергетски престане со минимални високи-температура кочница исчезнат. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте со нас.
За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ZPMOTO 'S ПРОДАВНИЦА
Високо Квалитетни Керамички Накладките
Еквивалентно на EBC # FA244
Овој Оглас е за еден Пар на накладките за следните модели :
F= Пред - Р= Задните F & R= Пред & Задните
Лесна Инсталација. Голема Количина, Подобра Цена.
- Одлична Трајност И Перформанси
- Исклучително Стабилен Коефициент На Триење
- Светска Класа на Производ, OE Да Илјадници Велосипеди
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина.Ние брод во светот Преку Воздух-Mail,времето за Испорака е 8-28 работни дена. Најпопуларните избор.

Повеќе информации

Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Објектот Висина:
0.87cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
8cm
Име На Модел:
ZP244
Објектот Тежина:
0.25kg
Специјални Функции:
накладките
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Должина:
7.5cm

Најдобрите понуди во категоријата