.

.

Накладките Органско За Мотор PIAGGIO ВЕСПА GTV 300 2010-2013 CARNABY CRUISER 300 2009-2012 Пред & Задните Додатоци ОЕМ

Накладките Органско За Мотор PIAGGIO ВЕСПА GTV 300 2010-2013 CARNABY CRUISER 300 2009-2012 Пред & Задните Додатоци ОЕМ

Степени:

DEN 609.00 -27 %
DEN 834.72
Износ
Това е достапна


· Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Најпопуларните избор. Голема Количина, Подобра Цена. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Трговија на големо е добредојден. ве молиме контактирајте со нас. Ние сме додавање на нови работи секојдневно и ние обично може да победи секоја цена! Накладките и дискови за безбедност критична и треба да бидат проверени, на редовна основа. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 24 часа по приемот на вашата потврдена исплатата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот.
· Ниска Бришење Прашина Бришење Прашина. Ова соединение е погодна за употреба за сите потешки скутери со поголеми мотори за побрзо улица се користи и е совршен за употреба со било која диск кочница материјал.
Овие скутер накладките се направени во КИНА користење 30% бакар прав со тежина со јаглерод гранули . Вашето задоволство е секогаш наш БР. Ние имаме единствена географска предности и просперитет на странски.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Директни ОЕМ fitment
Пакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)
ZP Сопирачки произведува три типа на накладките специјално за скутери – органски накладките , Црвена керамички сопирачки влошки и sintered накладките.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или би сакале да разговараат за сопствена цел, ве молиме да бидат слободни да контакт. Знаци накладките треба замена вклучуваат : · Вибрации · Мелење · Squealing · Лоши перформанси
Можеме да го прифатиме Alipay / Paypal / Western Union / Money Gram.
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Висина:
0.93cm
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Должина:
9.68cm
Материјал Тип:
БАКАР,ЈАГЛЕРОД,АЛУМИНИУМ, КАЛАЈ, ГРАФИТ
Име На Модел:
ZP353
Специјални Функции:
накладките
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
3.935cm

Најдобрите понуди во категоријата