.

.

2 in1 37mm Леќа Капа и Маска + врвка за околу Рака зафат рака За Lumx DMC GF5 GF3 GF2 GX1 X14-42mm

2 in1 37mm Леќа Капа и Маска + врвка за околу Рака зафат рака За Lumx DMC GF5 GF3 GF2 GX1 X14-42mm

Степени:

DEN 189.00 -8 %
DEN 205.44
Износ
Това е достапна


Опис :
Леќи на Капа е важно за вашата вредни леќи на камерата.
Тоа држи камерата не може да се спаси за несаканите гребнатини и прашина.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
-Ја штити вашата дигитална камера/видео камера леќа.
-Да се спречи од вода, прашина и гребнатини.
-Вклучува леќа капа поводник за да се спречи од губење на ззп.
-Материјал : пластика.
-Боја : црна.
погоден за :
може да&n nik&n s&ny pentx и така натаму..
Пакет incluide :
1pcs x рака зафат рака
1pcs x 37mm леќа капа
1pcs x Следење на број

Повеќе информации

Бренд Име:
хари добро
Пакет:
No
Број На Модел На:
37mm

Најдобрите понуди во категоријата