.

.

Базен Билјард Snooker Месинг Крстот Остатокот Главата Бесплатен Превозот Wholesales

Базен Билјард Snooker Месинг Крстот Остатокот Главата Бесплатен Превозот Wholesales

Степени:

DEN 239.52
Износ
Това е достапна


Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.99 Цена : $3. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
започнете Цена : $12. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.99 Цена : $8. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.99 Цена : $14.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата .99
крајот
Детали :
100% Сосема Нов Состојба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.99 Цена : $8.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ви благодариме За Доаѓање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Повеќе информации

Спорт:
Snooker
Одржување Алатки Категорија:
Остатокот Глава
Број На Модел На:
Крстот

Најдобрите понуди во категоријата