.

.

Професионален Уметник Рака-насликани Работи Натпреваруваат Коњ Тркачки Маслото за Клуб Ѕид Декорација Специјални Спорт маслени

Професионален Уметник Рака-насликани Работи Натпреваруваат Коњ Тркачки Маслото за Клуб Ѕид Декорација Специјални Спорт маслени

Степени:

DEN 4064.00 -49 %
DEN 7968.00
Износ
Това е достапна

Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
60x90cm, 70x100cm, 80x120cm, 100x150cm
Тип:
Масла
Предмети:
Слика Слика
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
коњ тркачки маслени
Бренд Име:
Huang Уметност
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
боја:
како на сликата покажува
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
Уметници:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата