.

.

Апстрактни Уметнички Дела Страна Се Насликани Модерна Голи Слика На Платно Уникатен Голи Дама Маслото Жена Слики За На Ѕид Уметнички Дела

Апстрактни Уметнички Дела Страна Се Насликани Модерна Голи Слика На Платно Уникатен Голи Дама Маслото Жена Слики За На Ѕид Уметнички

Степени:

DEN 1902.00 -47 %
DEN 3588.48
Износ
Това е достапна


Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.
Напомена : Ако сте заинтересирани во било која слика на веб-страницата,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,брз одговор и детално ќе биде за вас .
Професионални Продавачот И По-Продажба На Услуги Да Ви Помогне Да Го Реши Проблемот . Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство,
Нормално, ние може да превозот да ги со вас во 5 дена . Ние ќе го избере брза испорака за вас. А исто така нашите професионални уметници ќе ги провери сликарство еден по еден да бидете сигурни дека сите од нив се задржи на истото.
7,За промет на големо, што ви е MOQ ?
A : Нормално за секоја слика нашите MOQ е 2 парчиња.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
2, Она што вид на платно ќе се користи за вашите Маслото?
A : Нормално за современото сликарство, ние ги користиме На квалитетот полиестер платно, ако треба памук платно, ве молиме ги споделите со нас, ние може да се користи чист памук платно за вашата нарачка.
8,Како може да се контролираат квалитетот за да бидете сигурни во квалитетот како на сликата можеме да видиме на вашиот веб-сајт?
A : За промет на големо, ние ќе го направат примероци за да се потврди, откако ќе се потврди примерок, тогаш да почнеме да масовна репродукција.
5, Каков вид на слики можете да направите?
A : Нашата компанија се во уметноста бизнис над десет години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. Директно контактирајте Петар Тел : +86 15712014627
Други можеби ви се допаѓа
Други можеби ви се допаѓа
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Платно И Акрил Насликани Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 СЕТ
Опис На Производот
Маслото Опис
Маслото од страна на професионален уметник ,малку апстрактна и малку модерна,јас мислам дека тоа ќе биде убав декор за вашиот дом.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Голи
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
прилагодена големина:
на располагање
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Платно Акрилик Насликани
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла

Најдобрите понуди во категоријата