.

.

Висок Квалитет Ниска Цена Злато Снабдувач На Големо Рачно Изработени Ѕид Декоративни Слика За Дневна Соба И Цртање Соба

Висок Квалитет Ниска Цена Злато Снабдувач На Големо Рачно Изработени Ѕид Декоративни Слика За Дневна Соба И Цртање Соба

Степени:

DEN 1752.00 -47 %
DEN 3306.24
Износ
Това е достапна

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
8,Како може да се контролираат квалитетот за да бидете сигурни во квалитетот како на сликата можеме да видиме на вашиот веб-сајт?
A : За промет на големо, ние ќе го направат примероци за да се потврди, откако ќе се потврди примерок, тогаш да почнеме да масовна репродукција.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow. За мала количина цел ние ќе ви испратиме дигитални слики за да се потврди квалитетот, додека не сте задоволни со тоа, ние ќе брод тоа. За висок квалитет на слики, ние секогаш користиме високо квалитетни памук, лен помешан платно. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство, тоа е најдобар избор, крзно дрво е малку мека, тоа е лесно за истегнување.
5, Каков вид на слики можете да направите?
A : Нашата компанија се во уметноста бизнис над десет години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство.
Превозот : Ние можеме да им понуди на сите вкупно транзит решенија,од пакување и пелетирање на испорака до пристаништето и Превозот.
Добредојдовте на Oushimei Продавница ,
Уживајте Во Вашата Шопинг !
Маслото Краток Опис на Нафта Сликарство Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок квалитет на платно и бои Стил Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Порта Шенжен Рамка Контактирајте со Нас ОЕМ Достапни MOQ 1 Парче
Опис На Производот
Други можеби ви се допаѓа Нашата Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Само платно пакување ,ние општа употреба меур торба и цртан филм пакување за да бидете сигурни дека безбедноста за маслото,ако сакате да го изменуваат или да вклучувајќи рамка за пакување,само нас контакт ,можеме да зборуваме повеќе детали.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x20, 24x24, 28x28
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Платно Акрилик Насликани
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
Било сакате

Најдобрите понуди во категоријата