.

.

Фабрика Цена Квалификувани Сликар Рака-насликани Impressionist Голи Балет Девојка Маслото на Платно Убава Танц Дама Сликарство

Фабрика Цена Квалификувани Сликар Рака-насликани Impressionist Голи Балет Девојка Маслото на Платно Убава Танц Дама Сликарство

Степени:

DEN 3158.00 -49 %
DEN 6192.00
Износ
Това е достапна

Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име Голи Маслото Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
60x90cm, 70x100cm, 80x120cm
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Голи
Број На Модел На:
Голи Балет Девојка Маслени
Рамка:
No
Место:
Dafen маслото село, Шенжен, Guangdong
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Попусти:
се обрне внимание на нашите ажурирани вести
Уметници:
Yes
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата