.

.

Висок Вештини Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Голи Платно Слика За на Ѕид Декоративни Модерна Секси Дното маслени

Висок Вештини Уметникот Рака-насликани Висок Квалитет Голи Платно Слика За на Ѕид Декоративни Модерна Секси Дното маслени

Степени:

DEN 1356.00 -47 %
DEN 2558.40
Износ
Това е достапна

000 компјутери модерни слики месечно.
4,Како што пакет вашиот Маслото?
A : нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.
Повратни информации и Контакт со нас
1 . Нашите Услуги
100% Рака Насликани На Нафта Сликарство.
6,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. За класични слики, имаме голема количина на залиха, ако има таква потреба, можете да одберете од нашите акции слики.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди,ви благодариме
.
5, Каков вид на слики можете да направите?
A : Нашата компанија се во уметноста бизнис над десет години, сега сме добри во модерна уметност и впечаток уметност, ние имаме многу такви талент уметници работат со нас. За висок квалитет на слики, ние секогаш користиме високо квалитетни памук, лен помешан платно.
9,Она што вид на плаќање не те прифати?
A : L/C, T/T , Paypal, Western Union, Escow. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа. Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.
Маркетинг во Маслото Над 20 Години , И се Специјализираат во Извозот Над 15 Години Искуство, Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани тоа?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници. А исто така нашите професионални уметници ќе ги провери сликарство еден по еден да бидете сигурни дека сите од нив се задржи на истото. Ве молиме да проверите на нашата врата до врата цена.
10,Може да организира пратка за нас?
A : Да, ние секогаш може да се добие најдобрата цена на Маслото за вас за испорака.
Персонализација на Било која Слика која Било Големина на сакаш слика. Борови дрва е силен, но се малку тешки, Пауловнија дрво е светлина, за голема големина сликарство, тоа е најдобар избор, крзно дрво е малку мека, тоа е лесно за истегнување.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
40x80cm, 50x100cm, 60x120cm, 70x140cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Уметност
Стил:
Дома декорација
ОЕМ:
Добредојде
materail:
Висок Квалитет На Платно&Бои
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Место на Origial:
Кина
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
Било сакате

Најдобрите понуди во категоријата