.

.

Златна Снабдувач Handpainted Лили Цвет Маслото на Платно рачно изработени Дела Дома Хотел Ѕид Декоративни Висат Занает Pcitures

Златна Снабдувач Handpainted Лили Цвет Маслото на Платно рачно изработени Дела Дома Хотел Ѕид Декоративни Висат Занает Pcitures

Степени:

DEN 3312.00
Износ
Това е достапна

Recommanded Слики Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот.
2 .Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
30x60cm, 40x80cm
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Број На Модел На:
Лили Маслени
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Huang Уметност
ОЕМ:
Yes
Рамка:
No
цена:
евтини
боја:
како на сликата покажува
Место:
Dafen маслото село, Шенжен, Guangdong
Масло:
Здрава/enviromental/нема мирис
Употреба:
Почеток/hotel/бар/кафе/office/dinning сала итн
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
различни големини

Најдобрите понуди во категоријата