.

.

Handpainted Платно Сликарство-Одење Во Дождот-Пејзаж Маслото Ѕид Уметност-Модерна Платно Уметност Ѕид Оркестарот

Handpainted Платно Сликарство-Одење Во Дождот-Пејзаж Маслото Ѕид Уметност-Модерна Платно Уметност Ѕид Оркестарот

Степени:

DEN 1598.00 -10 %
DEN 1775.52
Износ
Това е достапна


Handpainted Платно Сликарство-Одење во Дождот-Пејзаж Маслото Ѕид Уметност-Модерна Платно Уметност Ѕид Оркестарот Опис Тагови : Апстрактни слики Наслов : Одење во Дождот Оригинален Изведувач : Други Уметник Предмет : Пејзаж Масла Медиум : 100% Рака-насликани Платно Уметност Големина : 20"Wx24"H,24"Wx36"H Маслото Информации Модерна платно уметност Пејзаж слики за продажба ,100% рака-насликани маслото ѕид оркестарот на платно. Одење Во Дождот, Тоа е совршено пресоздава brushstroke од brushstroke од страна на нашиот талентиран уметник. Ние не само што ги репродуцира секој детал на оригиналната слика, туку да го фати својата душа. Модерната Пејзаж слики се одлична идеја за некоја оригинална декорација на вашиот дом. Инспирација за нас е убавината на природата! Нашата единствена модерна платно ѕид уметност ќе оживеат секоја соба и да донесе свежина на тоа. Масла од оваа категорија се исто така одлична идеја за подарок за вашите роднини и пријатели. Секоја слика е 100% рака-насликани од страна на нашите искусни уметници. Ние стоиме зад нашите врвен квалитет. Ние се гордееме со нашата работа. Повремено поради inclement временските услови маслени бои ние ги користиме е потребно подолго време да се исуши отколку што очекувате. Со цел да се осигура дека вашиот сликарство пристигнува во приштина состојба, ние ќе ги споделите сликата сува неколку екстра денови, зголемување на обработка на време. Ние ве уверам дека вашата слика е вреди да се чека. Ние се стремиме да се реплицираат вашите омилени слики колку што е можно попрецизно, но поради оригиналното природата на уметнички дела, единствен варијации ќе се случи од еден дел на друг. Ве молиме имајте предвид дека компјутер поставувања може да предизвика мала боја разлики помеѓу вашиот сликарство и производот фотографија прикажува на екранот.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x24, 24x36
Бренд Име:
amoy уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
Нередовните
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Одење Во Дождот
Тип:
Handpainted
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликање Големина:
20inchx24inch,24inchx36inch

Најдобрите понуди во категоријата