.

.

ДОМА ДЕКОР Висока Прецизност ѕид печатење Сет од 3 Летање виножито се Протегала платно маслото печатач Подготвен да се Откажам

ДОМА ДЕКОР Висока Прецизност ѕид печатење Сет од 3 Летање виножито се Протегала платно маслото печатач Подготвен да се Откажам

Степени:

DEN 250.00 -60 %
DEN 623.52
Износ
Това е достапна

ДОМА ДЕКОР Висока Прецизност ѕид печатење Сет од 3 Летање виножито се Протегала платно маслото печатач Подготвен да се Откажам Сликарство Големина/Taille де peinture : size1 : 12x12inchx3 (30x30cmx3) size2 : 16x16inchx3(40x40cmx3) size3 : 20x20inchx3(50x50cmx3)
size4 : 24x24inchx3(60x60cmx3)
Материјали/Милје : Дебело Платно Детали : протегала ,врамени на грбот,подготвен да се откажам.
без рамка ,само платно Техника : Висока Прецизност за Печатење
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
протегала,врамени
Кука за инсталација шематски дијаграм :
Платно Печатење
Ве молиме имајте предвид дека Платно Отпечатоци се формулиран отпечатоци на висок квалитет на платно, и мора да се намести пред да можат да бидат закачени.
Протегала Платно Печатење
Протегала Платно Отпечатоци се препорачува, бидејќи тие се прекрасни и се подготвени да се откажам. Купи протегала платно печатење за да заштедите време и пари.
Увезена висок квалитет на боровите и се протегала платно рамка е во комбинација со state-of-the-art инкџет печатење технологија за да се направат овие таписерии отпечатоци. Овие отпечатоци брод со бесење ноктите и се безбедно спакувани со меур заврши и ostrong кутии, за да се избегнат какви било оштетувања за време на испорака.
Фото покаже :
Како контакт? Шенжен Bitefen Уметност, Култура Комуникација Co., LTD Данок ID : 440300553866453 Адреса : 3 Dxinghaoge,nanjinghaoting Building,Nanling,Buji ,Шенжен,Кина Mobliel +86 137 1532 8143 We Chat : jake20111010 Skype : dmingjie QQ : 734520850 e-mail : 734520850 qq.com,dmingjie15 126.com Тел : +86-755 -8951 0264 Факс : +86-755- 8951 0264
Конкурентни Цени, Ние секогаш да им понуди најниски цени е можно повеќе, а никогаш не се загрозат на квалитет.
Спакувани и се протегала на трајни дрвена рамка, подготвен да се откажам, без дополнителни рамка потребни. Потребните додатоци за виси се спакувани заедно со вашиот сликарство.
Виси Инструкции
Изберете местото што сакате да се откажам сликарство. Место на закачалка па кука се свртени нагоре. Чекан ноктите цврсто во ѕид простор, да се биде внимателен да не се на штета на ѕидот. Висат сликарството на кука.

Повеќе информации

Големина (Инчен):
12x12, 16x16, 20x20, 24x24
боја:
unstretched, врамени протегала
Рамка:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тип:
Платно Printings
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
Најдобри Уметност
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
рамка Протегала:
Yes
кориснички:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
30x30
Тип:
Печатени

Најдобрите понуди во категоријата