.

.

Црна, Бела Апстракт Музика Цитати Платно A4 Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Нордиските Дневна Соба Триптих Дома Деко Paintin Без Рамка

Црна, Бела Апстракт Музика Цитати Платно A4 Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Нордиските Дневна Соба Триптих Дома Деко

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна

Црна, Бела Апстракт Музика Цитати Платно A4 Уметност Печатење На Постер На Ѕид Слика Нордиските Дневна Соба Триптих Дома Деко Paintin Без Рамка Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Повеќе информации

Големина (Инчен):
20x25cm без рамка, A4 21X30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60X80cm без рамка, 70x100cm без рамка, 15x20cm без рамка, 13X18cm без рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
wishspace
Број На Модел На:
LS75401
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
Апстракт ѕидното сликарство
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобрите понуди во категоријата