.

.

Акварел Животни Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Спална Соба Оркестарот Без Рамка

Акварел Животни Уметнички Дела Платно Уметност Печати Сликарство Постер На Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декоративни Спална Соба

Степени:

DEN 168.00 -43 %
DEN 295.20
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
ЕМА-022
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Материјал:
Памук Платно
Предност:
Обичај
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Монтажа Метод:
Двострано лепило Мал подарок со производот
Продажба Метод:
трговија на големо и на мало
Слика Стил:
Нордиските Расадник Уметнички Дела

Најдобрите понуди во категоријата