.

.

8.5*16cm Настан Бела / Јасни Само Печат Resealable Пластични Мало Пакување Пакет Торба , Zip Заклучување Торба Мало Пакет W/ Висат Дупка

8.5*16cm Настан Бела / Јасни Само Печат Resealable Пластични Мало Пакување Пакет Торба , Zip Заклучување Торба Мало Пакет W/

Степени:

DEN 1296.00
Износ
Това е достапна

Надвор Димензија : 8.5 cm*16cm Внатре Димензија : 7.5 cm*13cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Боја : Пред е јасно, Грб е бел
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Повеќе информации

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
PABCK
Број На Модел На:
8.5*16cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
Складирање Кеси
Спецификација:
8.5*16cm

Најдобрите понуди во категоријата