.

.

LS7S(UHF) рачни 7 Андроид индустриски мобилен терминал PDA UHF NFC читач на пораки со 3G,GPS,Bluetooth LS7(UHF)

LS7S(UHF) рачни 7 Андроид индустриски мобилен терминал PDA UHF NFC читач на пораки со 3G,GPS,Bluetooth LS7(UHF)

Степени:

DEN 23510.40
Износ
Това е достапна


LS7 S(UHF) 7inch голем дисплеј Индустриски Андроид Таблет UHF RFID Читач на пораки со NFC
Податоци листови :
Предност на LS7 S(UHF) :
1. Андроид 5.1 OS
2. Целосно го поддржуваат NFC
3. Со Микро USB2.0, OTG поддршка
4. Со 7200m Ah голем батеријата и 7" големиот дисплеј
5. Бесплатни ПАКЕТИ се предвидени за вашиот средно развој
Главна Карактеристика :
1. 7 инчен голем екран со 1280*720 dpi резолуција 720 P IPS дисплеј со висока дефиниција,под сонцето е видлив
2.Со NFC и UHF RFID Читач
Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 2kg
Пакет Големина : 130*240*340 мм

Повеќе информации

Скенирање Широчината:
A4
Брзина На Скенирање:
200 скенира/втор
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Тип На Производ:
Преносни Скенер
Број На Модел На:
LS7S(UHF)
Бренд Име:
LASAET
Новина:
Нови
Скенирање Тип На Елемент:
Ласерска
Оптичка Резолуција:
1280*720 dpi
Интерфејс Тип:
Микро USB2.0, OTG поддршка
Тип:
Андроид таблет uhf rfid читач
O/S:
Андроид оперативен СИСТЕМ 5.1
ПРОЦЕСОРОТ:
Quad-Core ARM Cortex О7
меморија:
2G LPDDR2 RAM МЕМОРИЈА+16G EMMC ROM
Екранот:
7 high-definition Мулти-екран на допир; Резолуција
моќност:
Li-Полимер 7200mAh
Bluetooth:
Bluetooth 2.1+ EDR
Камерата:
8.0 Мега Пиксели задна камера;2.0 Мега Пиксели камера напред;Авто фокус;
NFC:
HF
UHF:
Вграден-во 900M UHF RFID модул,поддршка на ЕПС Ц1/C2,18000-6B/C протокол
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата