.

.

Бесплатен превозот Затворен RS485 Декодер Одбор За видео надзор PTZ Камера Систем

Бесплатен превозот Затворен RS485 Декодер Одбор За видео надзор PTZ Камера Систем

Степени:

DEN 1130.88
Износ
Това е достапна

Треба да имате било какви прашања за нашите производи и услуги, ве молиме да ни испратени.
Напомена : времето за испорака на меѓународен превоз може да бидат одложени се надвор од продавачот контрола од страна на разни фактори поврзани со логистички компании, обичаи, празници, локално време, итн. За секое барање или од предлог за вашата нарачка, ве молиме оставете коментар под вашата нарачка тема. Испорака Метод :
Со авион Mail : Кина Пост, Хонг Конг Пост, Шведска Пост, итн. Време на испорака (По уплата) :
Со авион Mail : Нормално на 10~30 работни дена.

Повеќе информации

Бренд Име:
NOVOXY
Број На Модел На:
декодер одбор
Напон:
1A

Најдобрите понуди во категоријата