.

.

ccutoo Nanbaka Detentionhouse Рок Бр 69 Краток Бушава Слоевит Виолетова Црвена Мешавина Синтетички Полна Коса Cosplay Перика

ccutoo Nanbaka Detentionhouse Рок Бр 69 Краток Бушава Слоевит Виолетова Црвена Мешавина Синтетички Полна Коса Cosplay Перика

Степени:

DEN 863.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Медиум Браун

Најдобрите понуди во категоријата