.

.

СОВРШЕН ВИСТИНСКА Казна Жолто Злато Жената Кутија Ѓердан / 1-2g / 16

СОВРШЕН ВИСТИНСКА Казна Жолто Злато Жената Кутија Ѓердан / 1-2g / 16

Степени:

DEN 4848.00
Износ
Това е достапна


Информации за производот
18 K Жолто Злато
1-2 грам
40cm/16"
750
Имаме овој вид синџир на акции, ќе брод во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата цел.(таму можеби 0.2 грам тежина разлика) Превозот :
*Ние ќе брод Со Емс Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек Враќање :
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од 14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање пакет

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm / 17 inch
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
P201501025
Метали Тип:
Од Чисто Злато

Најдобрите понуди во категоријата