.

.

2017 Нови Пристигнување Гроздобер Панк Черепот Градите Rib Кафез Pendant Ѓердани Човечки Скелет Ѓердан Ѓердан Накит Трговија На Големо

2017 Нови Пристигнување Гроздобер Панк Черепот Градите Rib Кафез Pendant Ѓердани Човечки Скелет Ѓердан Ѓердан Накит Трговија

Степени:

DEN 82.00 -20 %
DEN 102.24
Износ
Това е достапна


Ако сакате повеќе производи или сакате да прилагодено производи;или сакате да ги промените испорака на вашата нарачка,ве молиме контактирајте со мене .
Ние сме многу задоволство да обезбеди Мало/трговија на Големо/Dropshipping .
Сакате да имате добар шопинг искуство

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
3.4 cm * 3.2 cm
Број На Модел На:
N201359
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
Накит Тип:
ѓердан
Ѓердан Тип:
моден ѓердан
Повод:
Било Кое Место
цена:
Фабрика цена
Раѓањето На Место:
Кина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N201359
Должина:
45cm

Најдобрите понуди во категоријата