.

.

Trendsmax 6mm 50cm 60cm Злато Синџир за Мажи Змија Синџир на Жените и Мажите е Тренди Ѓердан Партија Накит GN399

Trendsmax 6mm 50cm 60cm Злато Синџир за Мажи Змија Синџир на Жените и Мажите е Тренди Ѓердан Партија Накит GN399

Степени:

DEN 260.00 -35 %
DEN 399.36
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
20inch 50cm, 22inch 55cm, 24inch 60cm, 26inch 65cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Trendsmax
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
Не Pendant Ѓердан
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
GN111 GN337 GN399
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Процесот:
Злато Исполнет
База на метал:
Бакар
Тип На Производ:
Мажите Ѓердан
ChainLength:
20/22/24/26inch
синџир ширина:
6mm

Најдобрите понуди во категоријата