.

.

2017 8мм Бледо Жолта Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Бисер Накит Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен 18inch (Минимум Цел 1)

2017 8мм Бледо Жолта Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Бисер Накит Јаже, Верига Бисер Монистра Природен Камен 18inch (Минимум

Степени:

DEN 342.00 -49 %
DEN 671.52
Износ
Това е достапна

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
cq4164
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
18INCH

Најдобрите понуди во категоријата