.

.

Туѓо Кралицата Pendant Гроздобер Lavae Прометеј Ѓердан Линк Синџир Двојно AVP Туѓо Предатор Ѓердани Мажите Хип Хоп Приврзоци

Туѓо Кралицата Pendant Гроздобер Lavae Прометеј Ѓердан Линк Синџир Двојно AVP Туѓо Предатор Ѓердани Мажите Хип Хоп Приврзоци

Степени:

DEN 83.00 -20 %
DEN 103.20
Износ
Това е достапна


Туѓо Кралицата Pendant Гроздобер Lavae Прометеј Ѓердан Линк Синџир Двојно AVP Туѓо Предатор Ѓердани Мажите Хип Хоп Приврзоци
жените мода ѓердан
филм pendant колиер
pendant големина : слободен големина
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Змија Синџир
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
слободни
Број На Модел На:
A-168
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Обликот:
Слика
Material01:
Легура

Најдобрите понуди во категоријата