.

.

8.26*16mm 24g Попуст Продажба Нерѓосувачки Челик Сребрена Тока Црна Вистинска Кожа Хривнија Алка За Мажи,со Висок Квалитет

8.26*16mm 24g Попуст Продажба Нерѓосувачки Челик Сребрена Тока Црна Вистинска Кожа Хривнија Алка За Мажи,со Висок Квалитет

Степени:

DEN 432.00 -10 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
20-30days.
Epacket
Слободни
Yes
10-20days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 20-30 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Должина:
21cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Granny Шик
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тип На Објект:
хривнија
Обликот:
исто како на слика
Големина:
View The Picture
боја:
исто како на слика
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
обложено:
Никој
Стил:
Моден
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Должина:
21cm

Најдобрите понуди во категоријата