.

.

Топ продаваат нови 2017 Лејди ! Peridot бело+црно Хривнија & Алка! Родиум позлатен кубни циркони , модни накит Бесплатен превозот

Топ продаваат нови 2017 Лејди ! Peridot бело+црно Хривнија & Алка! Родиум позлатен кубни циркони , модни накит Бесплатен превозот

Степени:

DEN 403.00 -30 %
DEN 575.04
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Должина:
19cm
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Родиум позлатен
Главниот Камен Боја:
БЕЛО+ЦРНО
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина
Должина:
7INCH

Најдобрите понуди во категоријата