.

.

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи синџир Хривнија мулти-слој накит за жените Враќање на античките закачам

До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи синџир Хривнија мулти-слој накит за жените Враќање на античките закачам

Степени:

DEN 14928.00
Износ
Това е достапна


До 2015 Новите Европски Накит Добавувачи chian Хривнија мулти-слој накит за жените Враќање на античките закачам
За нас
Тоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
За превозот
пакетот ќе бидат испратени во 14days по добивме наредба и испратени од Fedex DHL или од Воздух.
За цената и MOQ
ние сме производител и веледрогерија со трговија на големо цена и малку профит .
Така MOQ е 10 donzes секој објект.
било какви прашања ве молиме контактирајте со e-mail или да го напушти messa моб.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
14-16cm
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик-и-безбедност
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
keepnice
Програма:
рака направи

Најдобрите понуди во категоријата