.

.

До 2015 Нов Евра Накит трговија на Големо Шарм Хривнија монистра накит за жените гроздобер хривнија

До 2015 Нов Евра Накит трговија на Големо Шарм Хривнија монистра накит за жените гроздобер хривнија

Степени:

DEN 5952.00
Износ
Това е достапна


За нас
Тоа е производителот и веледрогеријата од страна се направи накит ,вклучуваат дизајн ,производство и промет на големо во Yi Wu Кина, стокови град на Кина.
За превозот
пакетот ќе бидат испратени во 14days по добивме наредба и испратени од Fedex DHL или од Воздух.
За цената и MOQ
ние сме производител и веледрогерија со трговија на големо цена и малку профит .
Така MOQ е 10 donzes секој објект.
било какви прашања ве молиме контактирајте со e-mail или да го напушти messa моб.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Школка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
60-70mm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Ѕвезда
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
keepnice
Програма:
рака направи

Најдобрите понуди во категоријата