.

.

1 Сет 9 Парчиња Torx Шрафцигер Малку Сет 6mm Круг месо тело 60mm Долго Torx Шрафцигер Битови Сет

1 Сет 9 Парчиња Torx Шрафцигер Малку Сет 6mm Круг месо тело 60mm Долго Torx Шрафцигер Битови Сет

Степени:

DEN 588.00
Износ
Това е достапна


1 Сет на 9 Парчиња Torx Шрафцигер Малку.
Материјал : S2 Челик
Раководител : T5/T6/T7/T8/T9/T10/T15/T20/T25
Месо тело Кол : 6mm
Вкупна Должина : 60mm

Повеќе информации

Големина:
60mm
Завртка Тип На Глава:
Torx
Тип:
Магнетни Шрафцигер

Најдобрите понуди во категоријата