.

.

TORC T57 мотоцикл шлем каско capacete гроздобер мотокрос шлемови мото racer мотоцикл скутер 3/4 ретро отворени се соочуваат со шлем ECE

TORC T57 мотоцикл шлем каско capacete гроздобер мотокрос шлемови мото racer мотоцикл скутер 3/4 ретро отворени се соочуваат со

Степени:

DEN 3215.52
Износ
Това е достапна


2015 година нови мото шлемови
гроздобер мотоцикл шлемови
CATUATION!!!
pls љубезно ве молиме да се разбере дека фабрика не произведува шлем, без капа, па сите шлемови испратени од 1/22/2016 со капа, ум ова пред ставање на ред! Ние нема да видиме како спор!!!!!!!!!!!!
Кликнете на сликата подолу за да видите три копчето леќа

Повеќе информации

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Шлем Стил:
отворете лице
Сертификат за квалитет:
Ece-R22/05
Тежина:
1050g
Бренд Име:
TORC
Шлем Материјал:
ABS
боја:
црна, бела, сина, кафена, ѕвезда
Големина:
S, M, L, XL
Тежина:
0.9kg
оригиналниот:
Кина
Погоден за:
Возрасни , Помлади, Деца
Материјал:
PU

Најдобрите понуди во категоријата