.

.

300pcs 10x10mm трговија на големо завртка капа плоштадот кристал шишенцето приврзоци Стакло кои сакаат шише парфем масло арома шише име на ориз уметност

300pcs 10x10mm трговија на големо завртка капа плоштадот кристал шишенцето приврзоци Стакло кои сакаат шише парфем масло арома

Степени:

DEN 3420.00 -5 %
DEN 3600.00
Износ
Това е достапна


(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 10*10 mm Количина : 300 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Повеќе информации

Тема:
самовила
Стил:
Pendant
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата