.

.

Кинескиот ѕид лебди флексибилни универзална заеднички assy 3404320-K00

Кинескиот ѕид лебди флексибилни универзална заеднички assy 3404320-K00

Степени:

DEN 720.00
Износ
Това е достапна


Пакување & Испорака
Секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите informationon тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани
во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Компанијата Информации
Baoding Liteng Увоз & Извоз Trading Co., Ltd е професионална шасија и делови на мотор компанија специјализирана Кинески возило
брендови како што се GWM, ZXauto, Geely, Lifan, итн. особено за GWM, ние сме БР.1. Во текот на последниве години, Liteng е
проширување на производи на Јапонски брендови како Нисан, Хонда, Тојота, итн. и го основал Јапонски и Европски возило делови трговија на големо
центар во Камерун и Алжир.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
KLORY
Објектот Тежина:
1kg
Година:
1
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
1
Објектот Висина:
1inch

Најдобрите понуди во категоријата