.

.

Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одговара Diy Гроздобер Змија Синџир Нараквици Бренд GW Накит S050

Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одговара Diy Гроздобер Змија Синџир Нараквици Бренд GW

Степени:

DEN 578.00 -25 %
DEN 770.40
Износ
Това е достапна


Бренд Нам e : GW Детали Na мене : Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одговара Diy Гроздобер Змија Синџир Нараквици Бренд GW Накит S050 Модел Numbe р : S050 Packag e : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака G ift : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Tim e : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?
А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.
Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?
А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.
Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.
A3 : Оваа ставка е М arked со S925.
Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.
A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена според
крајната цел количество. и ние имаме свои фабрика, така што ние може да обезбеди
измената и О EM услуга.
П5 : тоа Може да биде на бродот на мојата земја и обичај проблем?
А5 : Ние може да се испрати на стоки за w дупка светот и да ја прогласи како подарок со ниска вредност.
Q6 : јас сум мало/веледрогеријата, вашиот цена е толку скап, може да биде помал?
A6 : Ако сте мало или веледрогеријата во вашата земја, ве молиме c ontact продавачот, тој/таа ќе ви каже како да се справи со бизнис.
l

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
S050, berloque prata 925
Материјал:
925 Sterling silver
Метал Тип:
Автентични 925 Sterling Silver
Големина:
19.2*11.8*8mm
Нето тежина:
2.36 g
Дупка со ГОЛЕМИНА:
навој
Печат:
s925
Камен:
Кубен Циркони
боја:
Виолетова
Повод:
s925
погоден:
Одговара Бренд Хривнија Алка Ѓердан Pendant
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата