.

.

12pcs Тибетската сребрена рака коска шарм EF2001

12pcs Тибетската сребрена рака коска шарм EF2001

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3мм
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Повеќе информации

Метали Тип:
Цинк Легура
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата