.

.

OMH трговија на големо 17pcs 22.9x16.5mm DIY Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура шарм фан приврзоци за нараквица ѓердан PJ83

OMH трговија на големо 17pcs 22.9x16.5mm DIY Накит додатоци Тибет сребро Цинк легура шарм фан приврзоци за нараквица ѓердан PJ83

Степени:

DEN 123.00 -5 %
DEN 129.12
Износ
Това е достапна

Ние се стремиме кон позитивни повратни информации за сите трансакции.5 мм долго+широк : 22., LTD
100% Задоволство Гаранција
· ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти! Ако не сте задоволни со објектот, само се чувствуваат слободни да не контактирате на прво место! ние ќе ви понудат Целосна Наплата кога ќе го добиете вашиот врати објектот.28 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 20 Pcs 12x7mm микс шарени накит DIY голема дупка ААА кристал Погоден за нараквица ѓердан Европската монистра ZL575 US$ 2.
Материјал :
Цинк легура
облик :
фан
големина на :
2mm дупка и дебелина 5.
Ние сме вид и искрен продавачот. Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи.00 /многу
парчиња / многу
Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време на Превозот и Предавање :
1 : Цел износ е помал од $8,
vamos на través де ла Кина Пост ordinario Pequeño Paquete ла entrega.Ако имате било каков проблем или да не биде задоволен со нив,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен/златна Тибетската Сребро Цвет Капи/Монистра За Накит одлуки ZL202 US$ 1. Се надеваме дека секој купувач ќе уживате во вашата шопинг тука. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Камбоџа, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
* * * ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, Или на други земји,но се очекува тоа се испраќаат од страна на брз начин, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во плаќање во рок од 12 часа
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена! Добредојдовте да се купат на големо од нас!
OMH Меѓународната трговија Co.
добредојдовте во мојата продавница :
.5mm
боја :
сребро.99 /многу
парчиња / многу
OMH трговија на големо 1000pcs чешка Стакло Семе Spacer зрнца Црн Јасно Црвено Кафе 22 Color Да ги Собереш 2mm ZL541 US$ 0.39 /многу
парчиња / многу
OMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Европската Отвори Диско Bll Shamballa Монистра 10мм US$ 5.

Повеќе информации

Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PJ83
Стил:
Гроздобер
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
Фан

Најдобрите понуди во категоријата