.

.

50pcs Мешана Боја Глеѓ Срцето Молитва Сакаат Занает Фото Рамка Locket Кутија Приврзоци

50pcs Мешана Боја Глеѓ Срцето Молитва Сакаат Занает Фото Рамка Locket Кутија Приврзоци

Степени:

DEN 1900.00 -9 %
DEN 2088.00
Износ
Това е достапна


2. Големина : 21*18 мм
Состојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm
3. Материјал : Бакар
4. Боја : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја)
5. Употреба : Катира/Партија/Подарок да frined
6. Единица за Количество : 50pcs/МНОГУ
7. Производ Состојба : Нова
8. Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS / DHL..
9. Превозот Време : 15-25days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-8days ( EMS, DHL.. )
10. Место На Потекло : Произведено Во Кина
Мојот пријател,Ние слободни DHL/EMS/UPS-от за цел дека над $150 !!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
21*18MM
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата