.

.

Трговија на големо Ниска цена A-Z Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена/Gold/Розово Злато Боја Буква Шарм

Трговија на големо Ниска цена A-Z Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена/Gold/Розово Злато Боја Буква Шарм

Степени:

DEN 774.00 -20 %
DEN 967.20
Износ
Това е достапна


Трговија на големо Ниска цена A-Z Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена/Gold/Розово Злато-Боја Буква Шарм
Предмет Тип : Шарм Материјал : Цинк легура Облик : Диск/Круг Шема : почетна буква Големина : 15mm

Повеќе информации

Метална боја:
злато, сребро, злато се зголеми
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CH20150428001
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
senfai
Тип На Објект:
Шарм
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Сребро,Злато или Розово Злато позлатен
Функција:
Шарм / Приврзоци за Изработка на Накит
Обликот:
Диск
Големина:
15mm
MOQ:
26 компјутери
Тема:
Лопез И Од Неодамна Почетната Привлечност/Диск Шарм/Писмо Шарм
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата