.

.

16pcs Тибетската сребрена убави сирена шарм EF2023

16pcs Тибетската сребрена убави сирена шарм EF2023

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна


ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mm
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата