.

.

Домот Богата Сина, Виолетова Tanzanite SheCrown Жената се Присутни 925 Сребрен Pendant 32x25mm

Домот Богата Сина, Виолетова Tanzanite SheCrown Жената се Присутни 925 Сребрен Pendant 32x25mm

Степени:

DEN 314.00 -31 %
DEN 455.52
Износ
Това е достапна

Опис : Лице Pendant Големина : 32x25 m m скапоцен камен големина : 10x8, 6x3, 3m м Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Повеќе информации

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
SheCrown
Стил:
Hyperbole
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Романтични

Најдобрите понуди во категоријата