.

.

2017 Трендовски Океанот Зелена Murano Кристал Шарм Пан Нараквици & Алки Сребро Желка Делфин DIY Мушка Хривнија за Жени

2017 Трендовски Океанот Зелена Murano Кристал Шарм Пан Нараквици & Алки Сребро Желка Делфин DIY Мушка Хривнија за Жени

Степени:

DEN 321.00 -33 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
18CM (7.1 inch), 19CM (7.5 inch), 20CM (7.9 inch), 21CM (8.3 inch)
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Leabyl
Број На Модел На:
no
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
no
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Античкиот 925 Сребрен Позлатен
монистра материјал:
Кристал/Стакло/Легура/Челик
монистра форма:
Делфин/Желка/Shell/Срце
is_customized:
Yes
Хривнија Главната Боја:
Зелена
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Подарок за:
Девојка, Мајка, Сестра, Сопруга,Дете

Најдобрите понуди во категоријата