.

.

2017 Нови Пристигнување Mens Женска Насоки Јаже Кожа Хривнија Среќа рачно изработени Шарм Сурфер Хривнија pulseira masculina бесплатен превозот

2017 Нови Пристигнување Mens Женска Насоки Јаже Кожа Хривнија Среќа рачно изработени Шарм Сурфер Хривнија pulseira masculina

Степени:

DEN 95.00 -21 %
DEN 120.00
Износ
Това е достапна

материјал:Leaher+Алуминиумски Вкупна должина:17-20cm Тежина:10g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
љубителите'
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
UBEAUTY
Број На Модел На:
QNW2277
is_customized:
No
Материјал:
кожа

Најдобрите понуди во категоријата