.

.

Сосема Нов Дизајн Личност Црвениот Кристал Монистра Бесконечност Шарм За Мажи DIY Нараквици Алки Луксузни Накит

Сосема Нов Дизајн Личност Црвениот Кристал Монистра Бесконечност Шарм За Мажи DIY Нараквици Алки Луксузни Накит

Степени:

DEN 157.00 -30 %
DEN 225.12
Износ
Това е достапна


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме!

Повеќе информации

Метална боја:
18CM, 19CM, 20CM, 21CM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Материјал:
Кристал
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
JINGLANG
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Стил:
Чешка
Должина:
18~21CM
Состојба:
Бренд Нови
Повод:
Ангажирање Подарок Партијата На Благосостојбата
Пакет:
OPP Пена Картон
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тежина:
10g
Модел:
SL51150

Најдобрите понуди во категоријата