.

.

Нови Тибетански 925 Сребрен Желка Делфин Мода Шарм Хривнија Сини Кристал Мушка Пандора Нараквици & Алки Накит Pulseras

Нови Тибетански 925 Сребрен Желка Делфин Мода Шарм Хривнија Сини Кристал Мушка Пандора Нараквици & Алки Накит Pulseras

Степени:

DEN 326.00 -32 %
DEN 479.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Должина:
18cm, 19cm, 20cm, 21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Leabyl
Метали Тип:
тибетската сребро.
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
L80815
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
no
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Античкиот 925 Сребрен Позлатен
монистра материјал:
Кристал/Стакло/Легура/Челик
монистра форма:
Делфин/Желка/Морска Ѕвезда
is_customized:
Yes
Хривнија Главната Боја:
Сина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Подарок за:
Девојка, Мајка, Сестра, Сопруга,Дете

Најдобрите понуди во категоријата