.

.

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722

Степени:

DEN 408.00
Износ
Това е достапна

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR2028.722
Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било други големина,ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голема количина,ве молам дозволете ми да знам и ние ќе ви ги даде голем попуст.
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Повеќе информации

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
IR2028.722
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
ID:
20mm
OD:
28.7 mm
H:
22mm

Најдобрите понуди во категоријата