.

.

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8

Степени:

DEN 408.00
Износ
Това е достапна

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR121611.8
Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било други големина,ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голема количина,ве молам дозволете ми да знам и ние ќе ви ги даде голем попуст.
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Повеќе информации

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
IR121611.8
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
ID:
12mm
OD:
16mm
H:
11.8 mm

Најдобрите понуди во категоријата