.

.

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013

Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013

Степени:

DEN 206.40
Износ
Това е достапна


Игли валчести имајќи дел Внатрешниот прстен IR152013
Ние сме игли валчести имајќи фабрика,ако ви треба било други големина,ве молиме љубезно дозволете ми да знам.
Ако ви треба голема количина,ве молам дозволете ми да знам и ние ќе ви ги даде голем попуст.
Нашата цел : Одличен квалитет,Ниска цена,со Најдобра услуга.

Повеќе информации

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
IR152013
Премази:
Други
Структура:
Други
is_customized:
Yes
ID:
15mm
OD:
20mm
H:
13mm

Најдобрите понуди во категоријата