.

.

COOLANT Сензор на Температура на Вода За ОПЕЛ ОПЕЛ DACIA ЛОГАН SANDERO NISSAN KUBISTAR PRIMASTAR 8200561449 22630-00QAB 91159949

COOLANT Сензор на Температура на Вода За ОПЕЛ ОПЕЛ DACIA ЛОГАН SANDERO NISSAN KUBISTAR PRIMASTAR 8200561449 22630-00QAB 91159949

Степени:

DEN 326.40
Износ
Това е достапна

5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Movano Pritsche/Fahrgestell U9, E9 2.0 16 V 2001/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 КС
Vivaro Combi J7 2.0 16 V 2001/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 КС
Vivaro Kasten F7 2.4 2008/06-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS
Sandero 1.2 2003/08-2015/12 1149 кзм, 44 KW, 60 КС
Kubistar X76 1. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.6 2009/03-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 КС
Логан Изразат FS_ 1.0 16 V 2006/08-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 КС
Vivaro Pritsche/Fahrgestell E7 2.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.5 D 1999/01-2000/09 2499 кзм, 59 KW, 80 КС
Movano Kipper H9 2.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 88 KW, 120 КС
Movano Combi J9 2.6 2007/02-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 КС
Логан MCV KS_ 1.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Movano Kasten F9 2.4 2009/01-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS
Логан Pick-up US_ 1.6 Bi-Гориво 2008/11-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 КС
Логан MCV KS_ 1.6 2008/06-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 КС
Sandero 1.6 16 V 2003/08-2015/12 1598 кзм, 70 KW, 95 КС
Kubistar Kasten 1. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 КС
Vivaro Kasten F7 2.0 16 V Турбо 2001/11-2003/05 1998 кзм, 120 KW, 163 КС
Clio Grandtour KR0/1_ 1.4 2007/02-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS
Логан MCV KS_ 1.8 DTi 1998/07-2001/10 2799 кзм, 84 KW, 114 КС
Vivaro Combi J7 2.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Movano Kipper H9 2.8 DTi 1998/07-2001/10 2799 кзм, 84 KW, 114 КС
Movano Kasten F9 2.6 16 V 2010/04-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS
Duster 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 КС
Nissan
Kubistar X76 1.2 16 V 2006/04-2015/12 1149 кзм, 55 KW, 75 PS
Kubistar X76 1. се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.6 16 V 2006/02-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS
Логан LS_ 1.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 88 KW, 120 КС
Movano Kasten F9 2.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 КС
Логан Pick-up US_ 1.5 D 1998/07-2000/09 2499 кзм, 59 KW, 80 КС
Movano Combi J9 2.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 КС
Sandero 1.6 2004/09-2015/12 1598 кзм, 64 KW, 87 КС
Логан LS_ 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 КС
Логан MCV KS_ 1.0 2001/03-2015/12 1998 кзм, 88 KW, 120 КС
Primastar Kasten X83 2.2 2003/08-2015/12 1149 кзм, 44 KW, 60 КС
Kubistar Kasten 1.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 107 KW, 146 ГЛАСАЧКО место
Movano Combi J9 2.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 КС
Vivaro Pritsche/Fahrgestell E7 2.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 88 KW, 120 КС
Movano Kipper H9 2.8 DTi 1999/01-2001/10 2799 кзм, 84 KW, 114 КС
Movano Kipper H9 2.4 MPI ЛПГ 2006/02-2015/12 1390 кзм, 55 KW, 75 PS
Логан LS_ 1.6 MPI 85 2010/05-2015/12 1598 кзм, 62 KW, 84 КС
Логан Изразат FS_ 1.0 Eco TEC 2006/08-2015/12 1998 кзм, 86 KW, 117 КС
"Рено"
Avantime DE0_ 2.8 DTi 1999/01-2001/10 2799 кзм, 84 KW, 114 КС
Movano Pritsche/Fahrgestell U9, E9 2.6 16 V Bi-Гориво 2011/01-2015/12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS
Sandero 1.6 16 V 2003/08-2015/12 1598 кзм, 70 KW, 95 КС
Primastar Автобус X83 2.5 CDTi 2006/08-2015/12 2464 кзм, 88 KW, 120 КС
Movano Pritsche/Fahrgestell U9, E9 2.

Повеќе информации

Мерен Опсег:
7700113867 2263000QAB 183777A 7472138 KW530252 6PT009107131 4401811
линеарна:
4434334 9109811 93198313 226306024R 22630-00Q1C 2263000Q1C TSN22968
Сместување:
Во Воздухот Доводна Цевка
Тип:
Coolant Сензор На Температура На
Резолуција:
8200561449 22630-00QAB 4408333 91159949 7700101968 7700103348 SNB936
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Стил:
D
Повторливост:
2700Ohm~311 Ohm
Чувствителност:
ТФ-1-025-1
Hysteresis:
М12*1.5
Тип Име:
Coolant Сензор На Температура На
тип на возилото:
РЕНО DACIA НИСАН ОПЕЛ ОПЕЛ
Тип На Сензор:
NTC Сензор
Темп. Опсег:
25 °C~80 °C
pin:
3Pins
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата